19 Nisan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Büşra Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Büşra Kaç Yaşında Ve Nereli?

19 Nisan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Büşra Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Büşra Kaç Yaşında Ve Nereli?

Ekranların en hamaratları buluşturduğu yarışması Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bu hafta Adana'da. Adanada birbirinden dişli 5 hamarat kadın kıyasıya rekabet ediyor.

En Hamarat Benim'in ikinci gün yarışmacısı Büşra Gülez.

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Büşra Kimdir?

En Hamarat Benim Büşra 28 yaşında. Büşra 10 aylık evli ve hamiledir. Büşra ilaç firmasında mümessillik yapmaktadır.

“Temiz olmayı severim, titiz olmayı severim. Dış görünüşüme aldanmayın. Sıkmadan baklavaya her şeyi yaparım. Elim hızlıdır, çabucak işi hallederim. Tüm yemekleri yapabilirim. Elime, dilime, hamaratlığıma ve Adanalılığıma güveniyorum. O yüzden bu yarışmadayım” diye En Hamarat Benim Büşra bu sözlerle iddiasını ortaya koyuyor.

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Büşra'nın menüsü;

  • Dövmeli Yoğurt Çorbası
  • Sıkma
  • Mumbar Dolması
  • Tablacı Salatası
  • Sarı Burma Tatlısı

 

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Büşra'nın menüsü kaç puan aldı?

Hatice Hanım     3 Puan
Feyize Hanım     2 Puan
Emine Hanım     2 Puan
Zeynep Hanım   4 Puan toplam 11 puan

18 Nisan 2022 22:12:47 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>