25 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Güllü Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Güllü Kaç Yaşında Ve Nereli?

25 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Güllü Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Güllü Kaç Yaşında Ve Nereli?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim'de bu hafta kıyasıya rekabet devam edecek. Bu hafta da birbirinden dişli  yarışmacının kıyasıya rekabetini izleyeceğiz.

15 Bin TL ödül için hamaratlıklarını ortaya koyan yarışmacılar birbirlerine meydan okuyacaklar. Haftanın finalinde birinci olma ve 15 bin lirayı alma hayalini gerçekleştirecek olan yarışşmacı kim olacak?

Bu haftanın ilk yarışmacısı Güllü Hanım olacak. 

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Güllü Kimdir? Kaç Yaşında Ve Nereli?

En Hamarat Benim'de yeni haftanın ilk yarışmacısı Güllü Kamuray. Güllü Hanım, 60 yaşında ve ev hanımı. Aslen Kastamonulu olan Güllü Hanım, 3 çocuk 5 torun sahibidir. Temizlik ve hamaratlık konusunda oldukça iddilı olan En Hamarat Benim Güllü şunları söyledi;

“Temizliğin ‘T’sini bilmeyen çok insan izledim bu yarışmada. Hamarat olduğum için bu programa katıldım. Mutfakta elim hızlıdır. Çeşit çeşit yemekler yaparım. Çok lezzetli yemekler yaparım. Herkes yemeklerimi beğenecek. Yemeğimi yiyecek, puanlarını verecekler.”

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Güllü'nün menüsü;

  • Kremalı Sebze Çorbası
  • Mantarlı Börek
  • Hünkarbeğendi
  • Şehriyeli Pirinç Pilavı 
  • Pancar salatası
  • Mekik Baklavası

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Güllü'nün menüsü kaç puan alacak?

Zeynep Hanım    4 puan

Necla Hanım       4puan

Kamilla Hanım    4 puan

Onur Bey          4 puan toplam 16 puan

22 Nisan 2022 22:56:22 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>