Mezeler

Meze tarifleri

Acuka

Acuka

Hepimiz kahvaltıda ekmeğimize acılı ezme sürüp yemeye bayılırız. Şimdi de sizlere kahvaltınıza yakışacak bir acuka tarifi vereceğim. Bu acuka tarifimi..


(Ortalama Oy: 5.0 Oy veren: 1)

Marinara Soslu Arancini

Marinara Soslu Arancini

Marinara Soslu Arancini. Marinara Soslu Arancini Tarifi. Marinara Soslu Arancini Nasıl Yapılır? Marinara Soslu Arancini Tarifi İçin Gereken Malzemeler..


(Ortalama Oy: 5.0 Oy veren: 6)

Zeytinli Tapas

Zeytinli Tapas

Zeytinli tapas tarifi. Zeytinli tapas nasıl yapılır? Zeytinli tapasın püf noktaları neler? Zeytinli tapas için gereken malzemeler neler? Aslı İspanyo..


(Ortalama Oy: 5.0 Oy veren: 2)

Biber Borani

Biber Borani

Biber borani tarifi. Biber borani nasıl yapılır? Biber boraninin püf noktaları neler? Biber borani yapmak için gereken malzemeler neler? Borani ismin..


(Ortalama Oy: 4.3 Oy veren: 7)

Cacık

Cacık

Cacık nasıl yapılır ? Cacık En lezzetli yemek tarifleri, Cacık pratik tarifi Cacık yapılışı Cacık için gerekli malzemeler. Patlıcan,kabak ,  et yemek..


(Ortalama Oy: 5.0 Oy veren: 3)

Havuç Tarator

Havuç Tarator

Misafir sofralarımızın vazgeçilmez lezzetlerinden havuç taratoru mis gibi püf noktalarıyla tadacağız. Havuç taratoru neredeyse hepimiz biliriz. Ana ye..


(Ortalama Oy: 5.0 Oy veren: 1)

Patlıcan Mezesi

Patlıcan Mezesi

Patlıcan Mezesi nasıl yapılır ? Patlıcan Mezesi tarifi her yaştan kişinin gönlünü kazanmayı başarıyor. Gerek aile yemeklerin gerekse arkadaşlarla yapt..


(Ortalama Oy: 4.0 Oy veren: 4)

Mercimekli Köfte

Mercimekli Köfte

Ozel bir gun oldugu zaman hem besleyiciligi hemde tadi ile aklimiza gelen en guzel yemeklerden biri olan mercimek kofte hem icerisindeki mazemelerin u..


(Ortalama Oy: 5.0 Oy veren: 1)
(1. sayfadasınız. Toplam sayfa:11)